מקררי יין

בין אם כסמל סטטוס עבור אלו מעמנו האוהבים לאסוף ולשתות יין בבית ובין אם ככלי מקצועי למסעדות ופאבים אשר מגישים יין ללקוחותיהם – ללא קשר לעיצוב או למטרה – על מקרר היין לשמור על תנאים מאוד ספציפיים על מנת לשמר את היין ולא לפגוע בו ויתרה מזאת, התנאים המיוחדים הם אלו המאפשרים ליין להתפתח בצורה הדרגתית, המעניקה לו את הטעם המושלם.

בונים מקרר יין עבור הצרכים שלך

בעזרת ניסיון של שנים, אנחנו מסוגלים להרכיב עבורך את מקרר היין האידיאלי לצרכים ולשימוש שלך. מקררי היין שאנו מייצרים מספקים את התנאים האופטימליים לאחסנה של יין (טמפרטורה של בין 14-10 מעלות, שמירה על רמות הלחות בין חמישים לשבעים אחוזים ועוד).

בנוסף לכך, העיצובים שלנו מותאמים לצרכים האסתטיים שלך וניתן להזמין אותם בכל גודל, החל במקררי יין המעוצבים בצורה יוקרתית וכלה במקררי יין המזכירים יותר ארונות תצוגה מרשימים, אנו נלווה אותך לאורך כל התהליך – מהשלבים הראשוניים ביותר בהם נעצב את מקרר היין האידיאלי עבורך ועד לרגע שבו הבקבוק ייפתח והיין יימזג.

להשקיע במקומות הנכונים

אוסף של יינות איכותיים הוא תחביב, השקעה ודרך חיים כאשר אחד המאפיינים הבולטים ביותר בכל אוסף המותיר רושם הוא האופן בו הוא מאוחסן. מקררי היין שאנו יוצרים עבורך מטיבים עם היין שלך והם יעזרו לך להוציא את המרב מן התענוג. כבר בשיחת הטלפון נוכל להבין מה הם בדיוק הצרכים שלך לאחסון היין ולייצר עבורך את מקרר היין שייקח את החוויה שלך לשלב הבא.

צומת קירור

צומת קירור מספקת פתרונות קירור ואחסנה לחובבי יין מושבעים ולעסקים בכל רחבי הארץ. השירותים שלנו כוללים ייעוץ מקצועי ועיצוב מוצרים ייחודיים על פי הצרכים האישיים שלך באיכות הגבוהה ביותר. מעל לעשרים וחמש שנים של ניסיון לימדו אותנו כיצד יש להתאים מוצרי קירור ואחסנה כך שיעלו על כל הציפיות, ומבט תמידי לכיוון העתיד והחידושים האחרונים מאפשרים לנו לייצר עבורך את המוצרים האיכותיים ביותר.

אנו מתגאים בכל מוצר שאנו מספקים ומזמינים אותך ליצור עמנו קשר ולתת למומחים שלנו להגשים את מקרר היין האיכותי שבאמת מגיע לך.

X