מקפיא תעשייתי יד שנייה – מתי זה משתלם?

מערכות קירור והקפאה ממלאות תפקיד חשוב מאוד בתפקוד השוטף של העסק. המערכות עובדות ללא הפסקה 24 שעות ביממה ומאחסנות מלאי של מוצרים. טיפול לא נכון במקררים ומקפיאים תעשייתיים עלול לגרום לנזקים למערכת וגם נזקים כלכליים. חשוב לזכור כי מדובר במערכות העובדות ללא הפסקה, פעולות תחזוקה נחוצות למניעת תקלות ואיתור מוקדם ככל האפשר של תקלות.

השיקולים לרכוש מקפיא תעשייתי יד שנייה הם בעיקר שיקולים כלכליים. קנייה חכמה תהיה מקפיא תעשייתי יד שנייה שנמצא עדיין תחת אחריות מהמפעל בו נרכש. לאחר תום תקופת האחריות ניתן יהיה לבטח את המקפיא בחברות הביטוח המבטחות ציוד תעשייתי. אם אין באפשרותכם לרכוש מקפיא תעשייתי יד 2 שנמצא עדיין תחת אחריות כדאי לרכוש מקפיא שהיה תמיד מבוטח באחת מחברות הביטוח הגדולות. כך תוכלו לדעת בוודאות כי מדובר במכשיר שטופל ותוחזק כראוי.

תיקון מקפיא תעשייתי יד שנייה

אחד החששות המרכזיים ברכישת ציוד יד 2 מתמקד בעלויות של תיקונים ורכישת חלקי חילוף. כאשר מדובר במקפיאים ומקררים תעשייתיים חלק מהחלקים יהיו יקרים. על כן, עליכם להקפיד להקדים לכל רכישה בדיקת ציוד מקיפה המתבצעת על ידי איש מקצוע. כמו כן, כדאי מראש לוודא כי תוכלו לבטח את המקפיא באחת מחברות הביטוח לאחר רכישתו.

שירות למקפיאים תעשייתיים

בכל תקלה קלה עד גדולה אתם זקוקים לשירות תיקונים מקצועי ומהיר. כל רגע בו המקררים מושבתים התכולה נמצאת בסכנה והעסק אינו מתפקד כראוי. העבודה הטובה ביותר תתבצע על ידי טכנאי שירות עם התמחות ספציפית בטיפול במקפיאים תעשייתיים. חשוב להבין כי מקפיאים תעשייתיים אינם זהים למקפיאים רגילים, יש להקפיד לבחור בטכנאי מקצועי, מנוסה ומוסמך.

אחת החברות המובילות והמקצועיות ביותר בתחום הקירור התעשייתי היא חברת צומת קירור. החברה מופעלת על ידי צוות מקצועי, מנוסה ומיומן עם התמחות בתיקון מקררים ומקפיאים תעשייתיים. חברת צומת קירור מספקת שירותי תיקונים, ייעוץ לקניית ציוד יד שנייה, שירות עד לבית העסק, מענה מהיר ואחריות מלאה לכל עבודה. לרשותנו צוות טכנאים מורשים ומנוסים לפתרון מהיר של תקלות וטיפולי תחזוקה שוטפים. עם צוות העובדים המסור של צומת קירור אתם בידיים טובות.

X