מקפיאים ומעדניות למכירה יד שנייה

היכן ניתן למצוא מקפיאים ומעדניות למכירה יד שנייה? מי מספק ציוד קירור יד שנייה מאירופה? מדוע לא כדאי לקנות ציוד קירור יד שניה שהיה בשימוש בישראל? ומה היא העלות של ציוד קירור למכולת עם אחריות?

מקפיאים בפרט וציוד קירור בכלל יכולים להיות הוצאה גבוהה מאוד על בתי עסק בזמן שיפוץ, התייעלות או הקמה. מציאת הציוד הנכון היא קריטית כדי לוודא עבודה רציפה של העסק שלך ולהימנע מבעיות בעתיד. מקפיאים ומעדניות למכירה יד שנייה הם אלטרנטיבה זולה ואיכותית לבתי עסק אשר אינם מעוניינים להוציא סכומים גבוהים על ציוד חדש, אולם עליה וקוץ בה: ציוד קירור שהיה בשימוש בישראל סובל מכמה חסרונות שכדאי להביא בחשבון:

• המקפיאים והמעדניות שפעלו בישראל נאלצו להתמודד עם תנאי חום שיצרו עומס על פעולתם

• רוב העסקים בישראל לא הפעילו את הציוד בהתאם להוראות היצרן, מה שהוביל לבלאי ושחיקה של המערכות

• בחלק מן המקרים, ההתקנה בארץ לא בוצעה על ידי טכנאי מוסמך והציוד היה בשימוש בסביבה לא נכונה או במיקום שפגע בפעילותו.​

בהתאם לסיבות אלו ולסיבות נוספות, החיפוש אחר מקפיאים ומעדניות למכירה יד שנייה במצב חדש יכול להיות מתיש והרכישה של ציוד קירור מיד שניה שהיה בשימוש בישראל הוא בגדר סיכון. לכן, מומלץ מאוד להיעזר בספק מקצועי אשר מציע אחריות על המוצרים ומענה במקרים של תקלות. במקביל, מכיוון וציוד קירור אמור לשרת את העסק שלך נאמנה למשך שנים ותקלות שבו יכולות להעלות לך בהרבה כסף וכאבי ראש, לא מומלץ להתפשר על האיכות והאחריות – ולהתעקש על מקפיאים ומעדניות ממותגים ומובחרים מאירופה, שפעלו במזג אוויר נוח הרבה יותר, כמו גם הותקנו, תופעלו ונשמרו כהלכה.

כיצד בוחרים ספק למקפיאים ומעדניות למכירה יד שנייה במצב חדש?

בעת רכישת מקפיאים ומעדניות יד שנייה, מציאת הספק הנכון יכולה לעשות את כל ההבדל. הדבר הראשון שעלייך לחפש הוא ספק אשר מציע אחריות על המוצרים וליווי במהלך השימוש. אחריות של הספק על המוצרים היא תעודת איכות מצוינת. מעבר לאחריות, מומלץ מאוד לעבוד עם בית עסק אשר יתקין את מערכות הקירור אצלך, יוודא שהן עובדות כראוי וילווה אותך במהלך השימוש. במהלך השוואת המחירים יש להתחשב בעלויות התקנה, אורך האחריות ושמות המותגים.

האם מומלץ לרכוש ציוד קירור יד שנייה?

רכישת ציוד יד שנייה אשר מגיע ללא אחריות היא לא מומלצת מכיוון ומדובר כאן בציוד יקר. לעומת זאת, אצל הספק הנכון זו היא דרך מצוינת לחסוך מבלי לפגוע באיכות או בשירות של העסק שלך. בדומה למוצרים אחרים, קשה למצוא מקפיאים ומעדניות למכירה יד שנייה במצב חדש ממותגים ומובחרים מאירופה – אך הדבר אינו בלתי אפשרי ולמעשה, כל שעליך לעשות לשם כך הוא לפנות אלינו כעת ולקבל את המענה המדויק לצרכים שלך, כמו גם יחידת עיבוי חדשה לחלוטין המותקנת בכל מקרר ומקפיא – הכוללת שנה אחריות.

צומת קירור

בעת רכישת מקפיאים יד שנייה, מציאת הספק הנכון יכולה לעשות את כל ההבדל. הדבר הראשון שעלייך לחפש הוא ספק אשר מציע אחריות על המוצרים וליווי במהלך השימוש. אחריות של הספק על המוצרים היא תעודת איכות מצוינת. מעבר לאחריות, מומלץ מאוד לעבוד עם בית עסק אשר יתקין את מערכות הקירור אצלך, יוודא שהן עובדות כראוי וילווה אותך במהלך השימוש. במהלך השוואת המחירים יש להתחשב בעלויות התקנה, אורך האחריות ושמות המותגים.

X