חשיבות מקררי היין

רוצים להגדיל את מרתף היין שלכם? חשוב לכם לשמר את התוצרת שלכם כך שלא תיפגע מנזקי אקלים? עשיתם את ההחלטה הנבונה ביותר, באמצעות מקררי יין מבית צומת קירור, תוכלו למעשה לבקר את האקלים ולהעניק תנאים מושלמים עבור המרתף שלכם וכך עבור היינות שאתם מייצרים במקום. מדוע חשוב לבקר ולהשתמש באותם מקררי יין? הנה כמה נקודות שיעזרו לכם לשמר את היין ולמכור אותו במצבו הטוב ביותר.

אז אם החלטתם לפנות אל צומת קירור, עשיתם את ההחלטה הנבונה. אפשרו טמפרטורה בין 10 ל14 מעלות . זה חשוב, כי זה למעשה מאפשר ליין להתפתח בצורה נכונה והדרגתית. השילוב של בחירת מקררי יין נכונים מעניק ליין שלכם את התנאים המושלמים לשמור על לחות גבוהה וכמובן על אטימות נכונה. למה חשוב לשמור על טמפרטורה נכונה? בעיקר כדי שפקקי השעם יתרחבו ויאטמו את הבקבוקים של היין. חשוב מאוד לאטום את היין מכיוון שאם לא יאטם כראוי הוא יכנס להליך של חמיצות יתר- דבר העלול להרוס את טעמו ואת ייעודו בסופו של דבר.

הקשר בין מקרר טוב לבין שמירה על תנאים נכונים

אם בחרתם מקררי יין מבית צומת קירור, תוכלו למעשה להבטיח כי היין יאטם כראוי, ישהה בטמפרטורה הנכונה ויגיע לבית הלקוח בצורה הטובה ביותר. כאמור, לחות עד 70 אחוז ושמירה מושלמת של החדר שתעניק ליין שלכם את היחס המושלם ביותר.

מחפשים אקלים מושלם ובית נפלא ליינות שלכם? צומת קירור תעניק לכם חדשנות, ערנות ובעיקר אהבה שהיא רוחשת ליין. אז אם אתם צריכים או רוצים לשמור על היין שלכם, כאן הזמן והמקום לבקר באתר הבית שלנו ולתת לנו את הזכות להעניק לכם את היחס הראוי ליין.

X